Pristatymas
.

                     *Pristatymo kainos:
                           0,1 - 2kg = 5 eur
                          2,01 - 5kg = 7 eur
             5,01 kg ir daugiau= Pageidaujant

* Kainos yra tik informacinės

                         *Pristatymo kainos: 

0,1 - 2kg = 5 eur
2,01 - 5kg = 7 eur
     5,01 kg ir daugiau = Pageidaujant

* Kainos yra tik informacinės

                       *Pristatymo kainos:
                             0,1 - 2kg = 5 eur
                             2,01 - 5kg = 7 eur
               5,01 kg ir daugiau= Pageidaujant

* Kainos yra tik informacinės

                            0,1 - 2kg = Pageidaujant
                          2,01 - 5kg = Pageidaujant
                     5,01 kg ir daugiau= Pageidaujant

                         
                          0,1 - 2kg =
Pageidaujant
                          2,01 - 5kg = Pageidaujant
                  5,01 kg ir daugiau = Pageidaujant


Pristatome į bet kurią Europos šalį, Vokietiją, Prancūziją, Estiją, Lenkiją, Čekijos Respubliką, Lietuvą, Italiją, Ispaniją, Latviją, Švediją, Suomiją, Daniją, Nyderlandus, Belgiją, Šveicariją, JK, Austriją ir kitas jūsų vietovės šalis. ...

Pristatymo sąlygos

Kiekvienas klientas turi galimybę pasirinkti pristatymo tipą ir datą, kuri priklauso nuo prekės prieinamumo pirkimo metu. Paprastai prekes iš sandėlio pristatome per 3 darbo dienos, darbo dienomis po apmokėjimo.

Siuntimo išlaidos gali keistis

Taip pat galima gauti prekes mūsų sandėliuose, kurie yra kuo arčiau jūsų adreso.

Mes pasiliekame teisę nurodyti kainą ir pristatymo laiką, atsižvelgiant į įvairias aplinkybes, skubumą, svorį, dydį, atsargų prieinamumą, vietą, gamintojo vietą ir kt. Mūsų regioninis atstovas susisieks su jumis, kad prireikus paaiškintų kainą ir laiką.

Visi pristatymai yra pagrįsti numatomu pristatymo laiku. Standartinis pristatymas reiškia, kad „Solano“ atstovas pristatys ne daugiau kaip 3 žingsnius į jūsų pasirinktą kambarį. Jei siuntimas nėra standartinis, „Solano“ atstovas, atsižvelgdamas į aplinkybes, gali imti pagrįstą papildomą mokestį.

Atkreipkite dėmesį, kad pristatymas galimas visoje Europos Sąjungoje, kai kuriais adresais negalima pristatyti į namus per kurjerį, bet kokiu atveju mūsų atstovas laiku susisieks su jumis ir susitars dėl pristatymo laiko, kad patvirtintų numatomą pristatymo datą.

Visus užsakymus gali priimti vyresni nei 18 metų asmenys, todėl jūs turite pasilikti visus siuntimo dokumentus ir kvitus, kad galėtumėte juos sužinoti ateityje.

Pristatymo metu jūsų gali paprašyti pateikti asmens dokumentą, kad patikrintumėte gavėjo ir kliento tapatybę. Tiekėjas taip pat paprašys paimti prekes prie įėjimo ir nepaliks prekių lauke ar garaže, nebent klientas to paprašys raštu. Tokiu atveju pirkėjas turi pasirūpinti produkto saugumu ir tai žinoti.

Prieš pasirašydami pristatymo kvitą, pristatymo metu turite atidžiai patikrinti, ar jame nėra kosmetikos defektų. Produktai su defektais nebus priimami.

Jei nurodoma iš anksto sutarta ir sutarta pristatymo data ir laikas, bet tada pristatymas nepavyksta, nes adresu nėra kas gali pasirašyti kvitą, gali tekti sumokėti siuntimo mokestį už nepavykusį pristatymą.

Pristatymo sąlygos

Pateikdami užsakymą, rekomenduojame pristatymo datą, atsižvelgiant į pristatymo grafiką. Iš anksto pasirenkame artimiausią geriausią turimą datą, kurią galite pakeisti pagal savo tvarkaraštį.

Atsakingas „Solano“ asmuo pasilieka teisę nepristatyti prekių, jei negalite pateikti pagrįsto užsakymo patvirtinimo.

Daugiau informacijos rasite adresu [email protected]

Ačiū už bendradarbiavimą!


Krepšelis