Tarne
.

                           * Tarnehinnad:
                           0,1 - 2kg = 5 eur
                          2,01 - 5kg = 7 eur
             5,01 kg ja rohkem = Nõudmisel

* Hinnakujundus on ainult informatiivne

                              * Tarnehinnad

0,1 - 2kg = 5 eur
2,01 - 5kg = 7 eur
     5,01 kg ja rohkem = Nõudmisel

* Hinnakujundus on ainult informatiivne

                            * Tarnehinnad
                             0,1 - 2kg = 5 eur
                             2,01 - 5kg = 7 eur
               5,01 kg ja rohkem = Nõudmisel

* Hinnakujundus on ainult informatiivne

                            0,1 - 2kg = Nõudmisel
                          2,01 - 5kg = Nõudmisel
                     5,01 kg ja rohkem = Nõudmisel 

                         
                          0,1 - 2kg = 
Nõudmisel
                          2,01 - 5kg = Nõudmisel
                  5,01 kg ja rohkem = Nõudmisel 


Tarnime mis tahes riiki Euroopas, Saksamaal, Prantsusmaal, Eestis, Poolas, Tšehhi Vabariigis, Leedus, Itaalias, Hispaanias, Lätis, Rootsis, Soomes, Taanis, Hollandis, Belgias, Šveitsis, Suurbritannias, Austrias ja teistes teie asukohariikides. ...

Tarnetingimused

Igal kliendil on võimalus valida tarnimise tüüp ja kuupäev, mis sõltub toote olemasolust ostu ajal. Tavaliselt tarnime kauba laost 3 tööpäeva jooksul, tööpäevadel pärast tellimuse tasumist.

Saatekulud võivad muutuda

Kaupu on võimalik vastu võtta ka meie ladudes, mis asuvad teie aadressile võimalikult lähedal.

Jätame endale õiguse näidata hind ja tarneaeg sõltuvalt erinevatest asjaoludest, kiireloomulisusest, kaalust, suurusest, laoseisust, asukohast, tootja asukohast jne. Meie piirkondlik esindaja võtab teiega ühendust, et vajaduse korral täpsustada kulusid ja ajastust.

Kõik tarned põhinevad eeldatavatel tarneaegadel. Tavaline saatmine tähendab, et Solano esindaja toimetab teie valitud tuppa mitte rohkem kui 3 sammu. Kui saatmine pole tavapärane, võib Solano esindaja sõltuvalt asjaoludest nõuda mõistlikku lisatasu.

Pange tähele, et kohaletoimetamine on võimalik kogu Euroopa Liidus, mõned aadressid pole kulleriga kojutoomiseks saadaval, igal juhul võtab meie esindaja teiega õigeaegselt ühendust, et kokku leppida tarneaeg, et kinnitada eeldatav kohaletoimetamise kuupäev.

Kõiki tellimusi saavad vastu võtta üle 18-aastased isikud ning kõik saatedokumendid ja kviitungid peate alles jätma edaspidiseks.

Tarne ajal võidakse teil paluda esitada isikut tõendav dokument, et kontrollida saaja ja kliendi isikut. Samuti palub tarnija võtta kauba sissepääsu juures ja ei jäta kaupa väljapoole ega garaaži, kui klient seda kirjalikult ei taotle. Sellisel juhul peab ostja hoolitsema toote ohutuse eest ja olema sellest teadlik.

Enne saatekviitungi allkirjastamist peate selle kohaletoimetamise ajal hoolikalt kontrollima, kas sellel pole kosmeetilisi defekte. Defektseid tooteid ei aktsepteerita.

Kui on kindlaks määratud eelnevalt kokkulepitud ja kokkulepitud kohaletoimetamise kuupäev ja kellaaeg, kuid siis ei õnnestu kohaletoimetamine, kuna aadressil pole kviitungile alla kirjutada, peate ebaõnnestunud kättetoimetamise eest maksma saatmistasu.

Tarnetingimused

Tellimuse vormistamisel soovitame kohaletoimetamise kuupäeva sõltuvalt tarnegraafikust. Valime eelnevalt lähima parima võimaliku kuupäeva, mida saate vastavalt oma ajakavale muuta.

Vastutav Solano isik jätab endale õiguse kaupa mitte tarnida, kui te ei saa esitada mõistlikku tellimuse kinnitust.

Lisateave aadressil [email protected]

Täname koostöö eest!


Ostukorv